CENTRUM ARTYSTYCZNE

Rytmika

RYTMIKA –zbiorowe zajęcia umuzykalniające wywierają korzystny wpływ na dzieci nieśmiałe i nie mające wiary we własne siły. Zajęcia zorientowane są na twórczy rozwój dziecka w oparciu o kontakt z muzyką i ukierunkowaną zabawę. Dostosowane do wieku dzieci, pozwalają na wspólne odkrywanie reguł współpracy w grupie i wpływają na umiejętność wyrażania siebie.

Podstawowymi zadaniami są ośmielenie do działania, wzbudzanie otwartości na świat oraz kontakt z innymi dziećmi.

Zajęcia mają na celu : zaproszenie dzieci do radosnego kontaktu z muzyką, rozwinięcie wyobraźni muzycznej, umożliwienie ekspresji przez śpiew, taniec, grę na instrumentach perkusyjnych i flecie, wspólne improwizacje.W zabawie czy grze na instrumentach rozwija się w dzieciach zdolność współżycia w grupie, uspołecznia je. Elementy zabawy muzyczno – ruchowej, umożliwiają integrację grupy, ekspresję ciałem, rozładowanie nadmiaru energii utrudniający skupienie przy pracach manualnych.

Uwaga : Prosimy o wcześniejsze zgłaszenie dzieci pod numerem telefonu
tel. 785-555-205, 603-888-491 lub pod adres email : biuro@nutkolandia.pl

Odpłatność miesięczna - ryczałt *:
Rytmika bez rodziców dla dzieci od 2 do 5 lat (30min) : za 1 raz w tygodniu (1 x 30 min) - 90 zł/m-c
Rytmika z rodzicami (zajęcia popołudniowe) dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 3 lat (30min) : za 1 raz w tygodniu (1 x 30 min) - 100 zł /m-c lub jednorazowe zajęcia 30 zł / 30min

* podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego

 

 

2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza