Gdynia, ul. Boisko 6

Adres Nutkolandii

693 073 505

Numer kontaktowy

Pon - pt 6:30 - 16:30

Godziny otwarcia

O nas

Bazujemy na założeniach Porozumienia bez Przemocy. Tworzymy kreatywne zajęcia, kształtujące wszystkie sfery rozwoju dziecka, zgodne z podstawą programową. W kameralnym grupach każde dziecko ma szanse na wyrażanie siebie oraz na indywidualne wsparcie wychowawcy podczas poszukiwania odpowiedzi.

Katarzyna Prostak

Dyrektor Centrum Artystycznego NUTKOLANDIA

Absolwentka Szkoły Muzycznej w Gdyni, ukończone studia : zarządzanie oświatą, pedagogika, edukacja przedszkolna i zintegrowana, muzykoterapia. Wieloletni nauczyciel rytmiki w trójmiejskich przedszkolach, propagatorka edukacji artystycznej dostosowanej dla dzieci od najmłodszych lat. „Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Organizuję zajęcia z amatorskiego teatr „ Rodzice dzieciom”. Uczę śpiewu oraz gry na pianinie.

Patrycja Zawadko

Wychowawca grupy

Studia pedagogiczne: Uniwersytet Gdański – I stopień edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna, II stopień pedagogika szkoły.

Jestem osobą ambitną i w pełni zaangażowaną w powierzone mi obowiązki. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, kontakt z maluszkami wzbudza moją energię do dalszego rozwijania mojego warsztatu pedagogicznego.

Hanna Straszewska

Pomoc nauczyciela

Nieoceniona pomoc w życiu przedszkola. Interesują mnie wszelka działalność artystyczna. Dobrze odnajduję się w pracach plastycznych. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki absolwentów Nutkolandii.

Patrycja Gregor

Prowadząca Punkt Przedszkolny

Nauczyciel wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny. Absolwentka UG oraz Szkoły Muzycznej. Praca nauczyciela to dla mnie zaszczyt bycia częścią dziecięcego świata – dar towarzyszenia i możliwość wspierania dzieci w ich niestrudzonym odkrywaniu świata. Jako nauczyciel, szczególną uwagę poświęcam relacjom, chcąc tworzyć dzieciom bezpieczną, inspirującą przystań opartą na empatii i współpracy. Prywatnie pasjonuje mnie psychologia i muzyka. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, które na co dzień uczą mnie patrzeć na świat z tej drugiej – ciekawszej perspektywy.

Paulina Buszman

Prowadząca Centrum Rozwoju

Neurologopeda Kliniczny, terapeuta wczesnej interwencji logopedycznej. Ukończyłam Studia logopedyczne I i II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalizacją neurologopedyczną oraz studia podyplomowe z zakresu neurologopedii i wczesnej interwencji na Uniwersytecie Medycznym we  Wrocławiu. Biorę czynny udział w szkoleniach i konferencjach w zakresie diagnozy i terapii neurologopedycznej dzieci i dorosłych. Prywatnie mama bliźniaków, absolwentów Nutkolandii